ApartDirect Hammarby Sjöstad

Hammarby Fabriksväg 93, 120 33 Sztokholm, Szwecja

  • Do 4 osób
  • Do 58 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

ApartDirect Hammarby Sjöstad znajduje się 4,15 km od centrum. Średnia ocena gości to 8,4/10 (5 588 opinii). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. bezpłatne Wi-Fi, pokoje rodzinne oraz parking.

ApartDirect Hammarby Sjöstad to 3-gwiazdkowy aparthotel w Sztokholmie, w dzielnicy Hammarby Sjöstad.

Pokoje

Apartamenty mają aneks kuchenny, jadalnię i część wypoczynkową. W łazience znajduje się prysznic, a w wybranych apartamentach także pralka. Dostępne są też telewizor z płaskim ekranem, kanały kablowe lub Chromecast. W części apartamentów jest balkon, taras, patio albo widok na dziedziniec.

Udogodnienia obiektu

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi. Dostępny jest prywatny parking. Na miejscu działa przechowalnia bagażu.

Położenie i dojazd

Przystanek tramwajowy Sickla Kaj oddalony jest o 250 m. Stacja metra Skärmarbrink znajduje się 1,5 km od obiektu. Lotnisko Bromma w Sztokholmie położone jest 13 km dalej.

Co zwiedzić w okolicy

  • Muzeum Vasa - 4,2 km
  • Muzeum na świeżym powietrzu Skansen - 4,3 km
  • Pałac Królewski - 4,5 km

Warto wiedzieć

Obiekt znajduje się 200 m od restauracji, kawiarni i sklepów spożywczych.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~687 zł

Wybór pokoi

Apartament – parter

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby32 m²prywatna łazienka

ApartDirect Hammarby Sjöstad - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • zielony ogród
  • depozyt na bagaż
  • windy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Na 2 dni przed przyjazdem Goście otrzymają od personelu obiektu ApartDirect Hammarby Sjöstad wiadomość e-mail z instrukcją dotyczącą zameldowania.

Na dzień przed przyjazdem Goście otrzymają również SMS z przypomnieniem.

Cena zakwaterowania obejmuje tylko sprzątanie końcowe.

Goście, którzy dokonali rezerwacji niedługo przed przyjazdem, otrzymają od personelu obiektu ApartDirect Hammarby Sjöstad wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi płatności.

W obiekcie nie są akceptowane płatności gotówką.

W celu zagwarantowania rezerwacji Goście mogą zostać poproszeni o przesłanie kopii paszportu.

Goście poniżej 20. roku życia mogą zameldować się w obiekcie wyłącznie w towarzystwie członków rodziny.

Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie obiektu tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z personelem.

Udogodnienia dostępne na miejscu przeznaczone są wyłącznie dla Gości.

W przypadku rezerwacji obejmujących więcej niż 5 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu oraz dodatkowe opłaty.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „ApartDirect Hammarby Sjöstad”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy ApartDirect Hammarby Sjöstad oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „ApartDirect Hammarby Sjöstad” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „ApartDirect Hammarby Sjöstad”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy ApartDirect Hammarby Sjöstad ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się ApartDirect Hammarby Sjöstad?

Obiekt znajduje się w miejscowości Sztokholm.

ApartDirect Hammarby Sjöstad na mapie: Sztokholm

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o ApartDirect Hammarby Sjöstad

Średnia ocena z 5 588 opinii na Booking.com to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Luke 07 - 2026
9/10

To była dobra, budżetowa opcja na pobyt w Sztokholmie, choć nie należało oczekiwać niczego wyszukanego. Pokój był czysty i znajdował się tuż przy linii tramwajowej, co ułatwiało dojazd do centrum Sztokholmu. Dodatkowym atutem była też bardzo bliska odległość od supermarketu Coop oraz Max Burger, więc mieliśmy wygodny wybór miejsc na jedzenie.

ℹ) Opinie gości ApartDirect Hammarby Sjöstad nie stanowią oceny serwisu stockholmstays.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10